Samochody z pierwszej ręki

Na zamówienie do 30% taniej

JUŻ TERAZ ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

O FIRMIE

Nazywam się Daniel Rogiński i jestem założycielem firmy Carsolution.
Firma ta, zajmuje się doradztwem w zarządzaniu flotą samochodową oraz zarządzaniem procesami kupna i sprzedaży samochodów osobowych. Wychodząc na przeciw potrzebom klientów stworzone zostały produkty na ich kieszeń i miarę. Dzięki innowacyjnym metodom zarządzania klienci firmy zyskują czas, bezpieczeństwo, komfort i pieniądze.
Misją firmy jest wspomaganie podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych we wszystkich aspektach związanych z zarządzaniem i motoryzacją.
Carsolution na polskim rynku od 2012r. staje się coraz bardziej rozpoznawalną firmą. To dzięki zadowoleniu klientów i fachowości obsługi, a także innowacyjnym rozwiązaniom, które wprowadzamy. Sukces firmy oparty jest na zasadzie zwanej "WIN-WIN"​ w której każdy wygrywa i odnosi korzyści idące ze współpracy.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Wszystkie oferowane przez nas samochody pochodzą z polskich salonów i każdy z nich posiada raport niezależnego rzeczoznawcy, który również jest przez nas weryfikowany. Błędy w końcu przytrafiają się również najlepszym. Dzięki naszej współpracy z firmami leasigowymi, bankami a także innymi podmiotami, których obsługujemy, mamy możliwość wykupienia samochodu w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, którego kontrakt u pierwszego właściciela wygasł i nie został przedłużony. Zakup jest bardzo prosty i bez wychodzenia z domu. Bezpieczeństwo transakcji. Jeżeli opis samochodu jest niezgodny ze stanem faktycznym możesz go zwrócić lub zarządać usunięcia usterek. Chcesz wiedzieć więcej? 

ZADZWOŃ
Czekamy na twoje zamówienie

+48 502 86 86 59

Obserwuj Nas

Zapraszamy Cię na nasze media społecznościowe. Już teraz zacznij nas obserwować by nie przegapić naszych specjalnych ofert, ciekawostek ze świata motoryzacyjnego oraz innych tematów automotive.

FIRMY KTÓRE NAM ZAUFAŁY